Obchodní galerie
9:00 - 21:00
HM TESCO
6:00 - 24:00
Pondělí:
9:00 – 21:00
Úterý:
9:00 – 21:00
Středa:
9:00 – 21:00
Čtvrtek:
9:00 – 21:00
Pátek:
9:00 – 21:00
Sobota:
9:00 – 21:00
Neděle:
9:00 – 21:00
BENU Lékárna
BENU Lékárna
BENU Lékárna
BENU Lékárna
BENU Lékárna
Zavřít mapku

Vše co léčí s úsměvem a péčí.

Moderní lékárenství

Respektujeme moderní trendy i technologie a vnímáme velký vliv internetu ve vyhledávání informací o životním stylu, zdraví, prevenci i léčbě. Setkáváme se v našich lékárnách s velmi dobře informovaným zákazníkem, který si již před příchodem do lékárny zjistí velké množství informací. Naší úlohou je být odborným garantem, který všechny tyto informace validuje a pomáhá svým pacientům a zákazníkům nalézt optimální řešení problému. A to jak po objektivní, tak i subjektivní stránce. Je pro nás velmi důležité si s pacientem rozumět a být mu partnerem. Proto u nás nenajdete klasické ohromné výdejní pulty, tvořící bariéru a rozdělující lékárnu na část veřejnou a odbornou. Chceme Vám být na blízku a mít možnost s Vámi dobře komunikovat.

Samoobslužné zóny

Možnost vlastního výběru a dokonalého seznámí s produktem je velmi důležitá. Proto jsou všechny naše lékárny vybavené velkými samoobslužnými zónami, kde si můžete všechny nabízené preparáty sami prohlédnout, udělat si své vlastní rozhodnutí o velikosti balení a o ceně. Naši odborníci již jen dohlédnou na případné kontraindikace, interakce a další odborné záležitosti.

Pečlivý výběr nabízeného zboží

V současné době je na trhu cca 100.000 různých druhů léků a doplňků stravy a to v různém balení, formě podání, ceně a především kvalitě. Abyste se mohli při svém výběru snáze rozhodnout, a zároveň jste měli v každém případě jistotu, že kupujete tu nejvyšší kvalitu s prokázaným účinkem, provádíme přísnou selekci nabízených léčivých přípravků. Poslední volba je však na Vás.

Lékové karty

Užívání léků, doplňků stravy a konzumace některých potravin současně, může způsobit nežádoucí účinky, které mohou léčivé účinky významně nebo zcela eliminovat, nebo naopak znásobit. Léčba se tak může stát neúčinnou, případně může dojít k poškození zdraví pacienta. Pouze v naší síti lékáren si můžete požádat o vydání lékové karty, jejíž prostřednictvím budete v kterékoliv naší lékárně pod odbornou kontrolou a na případné nežádoucí interakce Vás vždy předem upozorníme. A jako pozornost za péči o své zdraví ještě obdržíte slevu.

Přijďte se prosím sami přesvědčit do jedné z našich 140ti lékáren, jak vypadá moderní medicína a farmacie. Zažijte návštěvu lékárny, kde Vás vnímají jako rovnocenného partnera.

Vrátit se zpět na web OC HANÁ
OC HANÁ - obchodní centrum olomouc
OC HANÁ - obchodní centrum olomouc
OC HANÁ - obchodní centrum olomouc
Vložte email pro novinky: