VÁNOČNÍ NÁKUPY V OC HANÁ

až do 24. prosince 2022

Čas vánočních svátků se nezadržitelně blíží a řada z vás hledá na poslední chvíli ten pravý dárek, který by potěšil někoho blízkého. V našich prodejnách naleznete nejenom ty tradiční, ale zakoupit lze i originální a zajímavé dárky.

Několik tipů pro inspiraci:

Klasickým a velmi oblíbeným dárkem jsou knihy. Knihkupectví Kanzelsberger nabízí široký sortiment titulů včetně odborné literatury, učebnic a cizojazyčných publikací.

Děti mají nejraději hračky, a tak nesmíte minout prodejnu Sparkys, kde vyberete dárek, co vykouzlí úsměv všem ratolestem.

PlayStation? Pokémon karty? Mikinu pro správného Zaklínače? Členství na Netflix? Pro každého hráče najdete vše v JRC Gamecentrum.

Ženu potěšíte vždy kvalitním parfémem z parfumerie Marionnaud či kvalitní kosmetikou v Yves Rocher, chybu neuděláte ani nákupem v prodejně spodního prádlo Radúza.

Chystáte se na vánoční pečení? Navštivte prodejnu Orion, kde najdete vše potřebné.

Chytře vymyšlené elektrospotřebiče značky Concept ulehčí život každé domácnosti, to zní jako také dobrý tip na dárek!

O Vánocích bychom neměli zapomínat na své domácí mazlíčky. Pro ně naleznete nabídku pamlsků v prodejně Pet Center.

Milovníci sportu si jistě vyberou v prodejnách se sportovním zboží, kterých máme u nás hned několik a je pro vás připraven opravdu velký výběr zimního oblečení i vybavení pro zimní aktivity a sporty.

Pro znalce vína je vhodným dárkem kvalitní láhev z VD Vinotéky… a tak bychom mohli pokračovat dále! V obchodním centru HANÁ naleznete opravdu širokou nabídku prodejen, které vám nabídnou přesně to, co hledáte.

A kdybyste si náhodou opravdu nevěděli rady, kupte dárkový voucher a věnujte např. nový účes v kadeřnictví, holičství. Anebo přijďte k nám na Správu centra, kde si můžete zakoupit dárkové karty obchodního centra, které platí ve většině prodejen a obdarovaný si koupí, po čem touží.

Přejeme Vám příjemné a pohodové nákupy!

Instagram