Slavíme 20 let OC HANÁ

17. a 18. září 2022

Obchodní centrum HANÁ slaví 20 let a vy můžete být u toho!

O víkendu 17. – 18. září vás čeká nabitý program pro celou rodinu.

Slavit s námi bude Olga Lounová a Ready Kirken, Vladimír Hron se zábavnou One Man Show, siláckou show předvede nejsilnější muž ČR – Železný Zekon. Uslyšíte hity Petra Spáleného nebo Adélku Dobešovou, kterou znáte ze seriálu Slunečná. Na děti se těší JŮ A HELE s představením Veselá pouť a uděláme si výlet do světa nejznámějších pohádek plný pohádkových postav, písniček a hádanek s představením Pohádkový kolotoč.

Doprovodný program pak zajištuje Newmann school s jejich zábavným sportovním odpolednem, Jump Family s workshopy a vystoupeními na airtracku, Všeobecná zdravotní pojišťovna s programem pro děti a společnost Vitar s horolezeckou nafukovací stěnou Capri-Sun.  Můžete se u nás nechat namalovat na obličej či si nechat vytvořit třpytivé tetování. Rodiče se mohou občerstvit například v Prosecco Van či v našich restauracích. Na místě bude také pivovar Buchťák a pro milovníky sladkého i cukrová vata.

Těšit se můžete na spoustu soutěží a odměn. Celý víkend vás čekají navíc slevy v našich prodejnách, tedy můžete víkend využít i pro výhodné nákupy.

Přijďte se k nám bavit, prožít fajn víkend a oslavit s námi naše jubileum.

Jsme tu pro vás.. již 20 let! OC HANÁ

Na oslavu jste všichni srdečně zváni!

Po oba narozeninové dny je na všechna vystoupení VSTUP ZDRAMA!

K události se můžete přidat i na našem Facebooku ZDE.

Instagram